Lazerinės klinikos dovanų kuponai

Atsiskaitymo būdai:

Mūsų el. parduotuvėje galite sumokėti naujesniu ir saugesniu būdu – KLIX. Tai Citadele banko sukurtas mokėjimų būdas, kuriuo užtikrinamas Jūsų duomenų ir pinigų saugumas. KLIX siūlo galimybę mokėti kortele, tiesiogiai iš banko sąskaitos ir mokėti dalimis, gavus paskolos pasiūlymą.

KLIX Pay by card – galimybė mokėti VISA ir Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdamas mokėjimą pirkėjas mokėjimo formoje gali sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti KLIX programėlėje. Jei sutiksite išsaugoti savo kortelės duomenis, kitą kartą bet kurioje svetainėje su KLIX galėsite atsiskaityti greičiau, nes Jūsų kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. KLIX kortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.

KLIX mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Norėdami atlikti mokėjimą, pasirinkite savo banką, prisijunkite ir patvirtinkite mokėjimą. KLIX yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).

KLIX Pay Later suteikia galimybę el. parduotuvės pirkėjams pirkti šiandien ir sumokėti už pirkinius vėliau. Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai su KLIX:

  • Sutarties sudarymas užtrunka vos keliasminutes;
  • Finansuojame prekės ar prekių krepšelio kainą nuo 100 iki 7000 Eur;
  • Įsigykite prekes dabar, o užsakymo sumą išskaidykite į lygias mėnesio įmokas;
  • Atlikite pirkimą su pradinių įnašu arba be pradinio įnašo;
  • Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.

 

Pirkdami ir pasirinkdami KLIX Pay Later, el. parduotuvės lankytojai galės gauti KLIX partnerių – kreditorių – pasiūlymus, palyginti ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą, bei nuotoliniu būdu pasirašyti pirkimo išsimokėtinai paskolos sutartį.

Naudojimo instrukcija

„Klix Mokėjimas dalimis“ suteikia galimybę el. parduotuvės pirkėjams apsipirkti su paskola ir grąžinti mokėjimą dalimis. „Klix“ – tai techninis sprendimas, kurį naudojant galite greitai ir saugiai apsipirkti internetu. Daugiau informacijos apie „Klix“ techninį sprendimą galite rasti čia.

Pirkdami ir pasirinkdami „Klix Mokėjimas dalimis“, turėsite galimybę gauti „Klix“ partnerių – kredito davėjų – pasiūlymus, palyginti juos ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą bei nuotoliniu būdu pasirašyti paskolos sutartį. 

KLIX 1, KLIX 3 ir KLIX 6

Tai atidėto atsiskaitymo būdas, kuriuo galite pasinaudoti pasirinkę „Klix“ partnerių pateiktą paskolos pasiūlymą, kuris taikomas visoms krepšelyje esančioms prekėms. Atsiskaitykite per 1, 3 arba 6 mėnesius be pabrangimo, tačiau jei paskolos sumos negrąžinsite per pirmus 1, 3 arba 6 mėnesius, bus taikomi papildomi mokesčiai, apie kuriuos jus informuos kredito davėjas pateikdamas pasiūlymą. Taigi, tai galimybė naudotis lankstesniais grąžinimo terminais ir mokėjimus išsidėstyti pagal savo galimybes.

KLIX Standard

Tai atidėto atsiskaitymo būdas, kuriuo galite pasinaudoti pasirinkę „Klix“ partnerių pateiktą paskolos pasiūlymą, kuris taikomas visoms krepšelyje esančioms prekėms, kai pirkinių kainos suma yra ne mažiau kaip 100 EUR ir ne daugiau nei 7000 EUR. Šis atsiskaitymo būdas nuo KLIX 1, KLIX 3 ir KLIX 6 skiriasi tuo, kad paskolą, gautą pirkiniams įsigyti, galite grąžinti per pasirinktą terminą (iki 36 mėnesių) mokant palūkanas. Taigi, tai galimybė pasirinkti sau tinkamą paskolos grąžinimo terminą ir mokėjimus išsidėstyti pagal savo galimybes.

Vartojimo kredito davėjai, kurie teikia paskolos pasiūlymus naudodamiesi „Klix“ techniniu sprendimu:
– AS „Citadele Banka” Lietuvos filialas;
– UAB „Finansų bitė”.

Apie tai, kuris kredito davėjas teikia pasiūlymą, jums bus nurodyta prie kiekvieno „Klix“ jums pateikto pasiūlymo.

KAS GALI PIRKTI PREKES SU PASKOLĄ?
-Bet kuris nuolatinis Lietuvos gyventojas.
-Paskolos gavėjas turi turėti nuolatines oficialias mėnesines pajamas.
-Paskolos gavėjo amžius: 18 metų ir daugiau.
-Paskolos suma: nuo 100 iki 7 000 EUR.
-Paskolos terminas: nuo 1 iki 36 mėnesių.
-Pradinis įnašas nuo 0 %*

Naudojimo instrukcija